Versenyzők csatája a Mecsek Rallyn: Baksai az ORB2-t, Kosztolányi az ORB3-at hódította meg

Baksai László rajt-cél győzelmet aratott a Mecsek Rally ORB2-es mezőnyében, míg az ORB3-ban Kosztolányi László tudott nyerni, miután Rimár…

A Mecsek Rally ORB2-es kategóriájában Baksai László rajt-cél győzelmet aratott, míg az ORB3-ban Kosztolányi László diadalmaskodott Rimár Tamás műszaki hibája miatt. Az ORB2-ben kilenc páros vett részt a délelőtti öt gyorsasági szakaszon, ahol Baksai és Erdei már az első szakaszon jelentős előnyre tettek szert, végül megnyerve a versenyt. Az ORB3-ban 23 páros állt rajthoz, ahol Rimárék vezettek a verseny felénél, de végül Kosztolányi és Horváth szerezte meg a győzelmet. Összességében 17 autó ért célba az ORB3-as versenyen, míg az ORB2-ben hat kettős fejezte be a futamot. Az ORB események után délután folytatódik a verseny az ORB, Mitropa Kupa, Historic Eb és Ob mezőnyeivel.